Szokująca oferta dla Leo Messiego. Może zostać najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie

Lionel Messi nie zamierza przedłużyć umowy z Paris-Saint Germain, co przyciągnęło uwagę klubów z Arabii Saudyjskiej i MLS. Argentyńczyk według mediów chciałby wrócić do Barcelony, jednak niewykluczone, że lukratywna oferta ze strony innego klubu skłoni go do przemyślenia swojego zdania. A takowa pojawiła się ze strony Al-Hilal.

Leo Messi
Pressfocus Na zdjęciu: Leo Messi
  • Leo Messi nie chce przedłużać kontraktu z PSG i interesuje go powrót do FC Barcelony
  • Al-Hilal złożyło Argentyńczykowi lukratywną ofertę kontraktu
  • 35-latek mógłby zostać najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie

Messi może przebić magiczne zarobki Cristiano Ronaldo

Działacze Paris-Saint Germain powoli godzą się już z myślą, że nie uda im się przekonać Leo Messiego do zmiany zdania i przedłużenia umowy. Argentyńczyk nie ma ochoty dłużej reprezentować paryskiego klubu, a według mediów, jego marzeniem jest powrót do FC Barcelony. Duma Katalonii nawiązała już z nim kontakt w tej sprawie, co potwierdził wiceprezydent klubu, Rafa Yuste. 

Na drodze do powrotu mogą stanąć jednak kwestie finansowe. To nie jedyne zmartwienie Blaugrany. Messi jest łakomym kąskiem dla klubów z Arabii Saudyjskiej, które mają niemal nieograniczone możliwości finansowe. Jak przekazali dziennikarze The Mirror, gwiazdor otrzymał szokującą ofertę ze strony Al-Hilal. 

Włodarze klubu złożyli Messiemu ofertę kontraktu, który gwarantowałby mu najwyższe zarobki w świecie piłki nożnej. Na mocy umowy 35-latek miałby zarabiać więcej, aniżeli Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zgodnie z informacjami mediów inkasuje 200 milionów euro za sezon. 

Na ten moment zawodnik nie odniósł się do oferty ze strony Al-Hilal. Tak wysokie zarobki mogą skłonić go do ponownego rozpatrzenia kwestii swojej przyszłości.

Sprawdź też: Wiceprezydent klubu potwierdza! Barcelona rozmawia z Leo Messim

Komentarze