Agent Zidane’a skomentował plotki o porozumieniu trenera z PSG

Zinedine Zidane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Zinedine Zidane

Zinedine Zidane w ostatnim czasie jest łączony z pracą w PSG. Codziennie pojawiają się nowe informacje w tej sprawie. Tymczasem agent byłego trenera Realu Madryt skomentował medialne doniesienia na temat utytułowanego szkoleniowca w rozmowie cytowanej przez L’Equipe.

  • Nie brakuje nowych doniesień na temat przyszłości Zinedine’a Zidane’a
  • Menedżer Alan Migliaccio zabrał głos na temat plotek łączących Francuza z PSG
  • Ostatnio media są zgodne, że Mauricio Pochettino kończy swoją przygodę z mistrzami Ligue 1

PSG w poszukiwaniu nowego trenera

Zinedine Zidane od momentu, gdy zakończył pracę w szeregach giganta La Liga, pozostaje bez pracy. Ostatnio natomiast w mediach często pojawia się wieści na temat objęcia sterów nad PSG przez francuskiego trenera. Opinią na ten temat podzielił się jego menedżer.

– Wszystkie plotki o porozumieniu z PSG są bezpodstawne. Ani Zinedine, ani ja nie skontaktowaliśmy się bezpośrednio z właścicielem francuskiego klubu – mówił Alan Migliaccio w rozmowie z L’Equipe.

– Od dziś jestem jedynym, któremu wolno przemawiać w imieniu Zidane’a i reprezentować jego interesy – dodał agent trebera.

Ostatnio pojawiły się spekulacje związane z tym, że Zizou ma zostać najlepiej opłacanym trenerem na świecie. Aby tak się stało sternicy PSG mieli spełnić dwa warunki. Znany szkoleniowiec chciał przede wszystkim mieć pełną kontrolę sportową nad drużyną. To jednocześnie miało oznaczać, że z kluby miał odejśc Leonardo. Zidane chciał także, aby PSG zatrzymało Kyliana Mbappe. Oba warunki zostały spełnione.

Ekipa z Parc des Princes w kolejnej kampanii ma po raz kolejny spróbować wygrać Ligę Mistrzów. Jednocześnie PSG będzie walczyło o to, aby obronić mistrzowski tytuł.

Czytaj więcej: Zidane poleciał do Kataru w jednym celu. Wkrótce powrót na ławkę

Komentarze