Adwokat Hakimiego skomentował zarzuty wobec zawodnika

Achraf Hakimi to zawodnik, który ostatnio zmaga się z dużymi problemami. 24-latek ma postawione zarzuty związane z gwałtem 24-letnie dziewczyny. Adwokat zawodnika przedstawił komentarz w sprawie.

Achraf Hakimi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Achraf Hakimi
  • Achraf Hakimi ostatnio ma nieco skomplikowane życie
  • Zawodnik PSG został oskarżony o gwałt
  • Adwokat piłkarza przekonuje, że to próba wyłudzenia pieniądzy od reprezentanta Maroka

“Hakimi ma dużą liczbę praw przed sobą”

Achraf Hakimi to bez wątpienia jeden z najdynamiczniej rozwijających się prawy obrońców. Ostatnio jednak reprezentant Maroka znalazł się na świeczniku nie z powodu swojej dobrej gry, a niepokojących informacji. Stanowisko w sprawie przedstawił jego pełnomocnik.

Przypominam, że akt oskarżenia po rozprawie jest czynnością obligatoryjną wobec osoby oskarżonej o gwałt. Daje to Hakimiemu możliwość obrony, otwierając przed nim dużą liczbę praw, przede wszystkim prawo do zapoznania się ze sprawą – powiedział Fanny Colin cytowany przez L’Equipe.

Pragnę zauważyć, że skarżąca odmówiła złożenia zażalenia, poddania się jakimkolwiek badaniom lekarskim lub psychologicznym oraz odmówiła konfrontacji z Hakimim, mimo że oskarżenie opierało się wyłącznie na jej słowach – kontynuował adwokat.

W mojej ocenie dokumenty będące w dyspozycji sądu wskazują, że jest to próba wyłudzenia – podsumował Colin.

Adwokat potencjalnej ofiary powiedział, że nie zamierza upubliczniać sprawy. – Mój klient postanowił zaufać wymiarowi sprawiedliwości i będzie przemawiał tylko przed nim – przekazał.

Czytaj więcej: Hakimi może liczyć na wsparcie PSG podczas procesu

Komentarze