Włochy – Belgia: goście zagrają bez swojego snajpera

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku PressFocus

Bez kolejnego czołowego swojego zawodnika będzie musiała poradzić sobie reprezentacja Belgii w meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów. Przeciwko Włochom nie wystąpi bowiem Romelu Lukaku.

  • Reprezentacja Belgii zmierzy się z Włochami w meczu o 3. miejsce w Lidze Narodów
  • W belgijskim zespole zabraknie Romelu Lukaku, który opuścił zgrupowanie
  • Wcześniej kontuzja wyeliminowała z występu w tym meczu Edena Hazarda

Lukaku opuścił zgrupowanie

Reprezentacje Belgii i Włoch zmierzą się ze sobą w niedzielne popołudnie na Allianz Stadium w Turynie. W półfinałowych spotkaniach musiały uznać wyższość odpowiednio Francji i Hiszpanii.

Belgowie do niedzielnego meczu przystąpią poważnie osłabieni. Już wcześniej zgrupowanie drużyny prowadzonej przez Roberto Martineza opuścił Eden Hazard, który podczas meczu 1/2 finału nabawił się urazu uda.

W przeddzień meczu z Włochami okazało się, że Martinez nie będzie mógł również skorzystać z usług Romelu Lukaku. Jak informuje Sky Sport Italia snajper belgijskiego zespołu również opuścił zgrupowanie i wróci do Londynu.

Włoska telewizja nie informuje jednak o szczegółach i nie wiadomo, czy powodem są problemy zdrowotne. Nie wiadomo również, czy Lukaku będzie mógł wystąpić w najbliższym ligowym meczu Chelsea przeciwko Brentfordowi, który rozegrany zostanie 16 października.

28-letni Lukaku w reprezentacji Belgii wystąpił do tej pory 101 razy, zdobywając 68 bramek.

Zobacz także: Reprezentacja Belgii osłabiona przeciwko Włochom

Komentarze