De Bruyne nie zagra z Polską. Martinez odesłał trzech zawodników

Kevin De Bruyne
PressFocus Na zdjęciu: Kevin De Bruyne

Reprezentacja Belgii we wtorkowym meczu z Polską zagra bez trzech zawodników. Na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie nie pojawią się Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco i Thomas Meunier.

  • Roberto Martinez poinformował o odesłaniu trzech zawodników ze zgrupowania reprezentacji Belgii
  • W meczu z Polską nie zagrają Kevin de Bruyne, Yannick Carrasco i Thomas Meunier
  • Mecz Polska – Belgia rozegrany zostanie we wtorek o godzinie 20:45

Reprezentacja Belgii bez trzech piłkarzy z Polską

Belgowie mają już za sobą w czerwcu trzy spotkania Ligi Narodów. Drużyna Roberto Martineza rywalizację rozpoczęła od dotkliwej porażki 1:4 z Holandią na własnym stadionie. Kilka dni później zrehabilitowała się efektowną wygraną 6:1 z Polską, natomiast w sobotę zremisowała 1:1 na wyjeździe z Walią.

W najbliższy wtorek reprezentacja Belgii ponownie zagra z Polską. Obie drużyny zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie. Już teraz wiemy, że w składzie belgijskiej drużyny zabraknie trzech zawodników. Zgrupowanie drużyny opuścili już Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco i Thomas Meunier.

– De Bruyne dał z siebie wystarczająco dużo, Carrasco również – powiedział selekcjoner reprezentacji Belgii. – Meunier zagrał już w dwóch meczach, po tym jak nie grał przez trzy miesiące. Nie możemy robić niczego na siłę – dodał.

Wtorkowy mecz grupy 4 Ligi Narodów rozpocznie się o godzinie 20:45.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14 czerwca 2022 20:53.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze