Solskjaer w ogniu krytyki. Trener Manchester United zareagował

Ole Gunnar Solskajer
Pressfocus Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskajer

Manchester United przegrywa ostatnio sporo meczów, za co jest krytykowany. Ole Gunnar Solskajer zareagował na nią przed meczem z Atalantą.

  • Ole Gunnar Solskjaer zabrał głos przed meczem Manchester United – Atalanta
  • Norweski trener był pytany głównie o słabe wyniki zespołu
  • Opiekun wicemistrza Anglii zachowuje spokój

Solskjaer zachowuje spokój

Aż trzy z pięciu ostatnich meczów Manchesteru United, zakończyły się porażką. Czerwone Diabły są w coraz poważniejszym kryzysie. Sytuację tę dostrzega również Ole Gunnar Solskjaer.

Każdy zespół przechodzi przez trudniejsze okresy i w takim się właśnie znaleźliśmy. Wiemy to doskonale. Sztab szkoleniowy, który mam, jest niesamowity. Koncentruje się na drobnych detalach, sesjach treningowych, przygotowaniach. Nie mogę prosić o lepszych fachowców. To ludzie Manchesteru United i ich intencją jest rozwój drużyny – przyznał norweski trener. Jak reaguje on na porażki?

Co zrobiłem? Tak jak ma to miejsce za każdym razem, analizujemy spotkanie. Przyglądamy się elementom, które musimy poprawić. Trzeba natomiast szybko przechodzić do kolejnego spotkania. Gramy z Atalantą. Koncentrujemy się na tym, co tym razem musimy zrobić dobrze – wyjaśnił opiekun Manchesteru United. Czy mimo tego czuje, że może wkrótce stracić pracę?

Poczyniliśmy postępy przez te wszystkie lata. Szóste miejsce po połowie sezonu, później trzecie i drugie. Łatwo dostrzec progres. Sprowadziliśmy piłkarzy, którzy od razu podnieśli oczekiwania wobec nas. Jesteśmy w tym samym miejscu, co inne czołowe zespoły. Presja jest na mnie, ale już to przerabialiśmy. Cały czas prowadzę dialog z klubem, to otwarta i szczera rozmowa – zaznaczył Ole Gunnar Solskjaer.

Czytaj także: Cezary Kulesza nie próżnuje. Prestiżowe spotkanie prezesa PZPN

Komentarze

Na temat “Solskjaer w ogniu krytyki. Trener Manchester United zareagował