Porto sprawi niespodziankę? “Jesteśmy w połowie meczu”

FC Porto we wtorek spróbuje wyeliminować Inter z Ligi Mistrzów. Portugalski klub przegrał w Mediolanie, ale Sergio Conceicao wierzy w odrobienie straty.

Sergio Conceicao
Pressfocus Na zdjęciu: Sergio Conceicao
  • FC Porto przegrało w Mediolanie 0:1
  • Portugalski zespół wierzy w odrobienie straty
  • Przekonuje o tym trener Sergio Conceicao

Trener Porto nie traci nadziei na wyeliminowanie Interu

W tym tygodniu zaplanowano rewanżowe mecze Ligi Mistrzów. We wtorek zaprezentuje się FC Porto, które ma zamiar wyeliminować Inter. Portugalska ekipa przegrała na wyjeździe 0:1. Klub nie traci jednak nadziei na odwrócenie losów dwumeczu.

Jesteśmy w połowie meczu. Mamy 90 minut, aby spróbować odwrócić wynik, ale żeby to zrobić, będziemy musieli wykazać się sprytem przez cały mecz. Ważne będzie, aby nie atakować, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i odpowiednią agresywność – przekonuje Sergio Conceicao, trener FC Porto.

Starcie FC Porto – Inter Mediolan zaplanowano na najbliższy wtorek w Portugalii. Początek spotkania o godzinie 21:00. Arbitrem głównym będzie Szymon Marciniak.