Liga Mistrzów nie dla polskiego stopera. Celtic Glasgow przedstawił kadrę

Maik Nawrocki przynajmniej na razie nie zadebiutuje w Lidze Mistrzów. Polski obrońca z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze Celticu Glasgow na fazę grupową tych prestiżowych rozgrywek.

Maik Nawrocki
IMAGO / Vagelis Georgariou Na zdjęciu: Maik Nawrocki
  • Celtic Glasgow na tydzień przed startem Ligi Mistrzów przedstawił swoją kadrę
  • Na liście powołanych zawodników niestety brakuje kontuzjowanego Maika Nawrockiego
  • Były defensor Legii Warszawa i Werderu Brema wciąż zmaga się z urazem uda

Wielki pech Maika Nawrockiego

Celtic Glasgow wysłał do UEFA kadrę wybraną przez Brendana Rodgersa na fazę grupową Ligi Mistrzów 2023/2024. Na liście niestety nie znalazło się nazwisko Maika Nawrockiego, co było jednak do przewidzenia, bowiem Polak nadal leczy uraz.

Urodzony w Niemczech reprezentant Biało-Czerwonych już na początku swojej przygody ze szkockim klubem nabawił się kontuzji uda, przez którą wciąż nie może grać. The Bhoys za środkowego obrońcę na konto Legii Warszawa przelali 5 mln euro.

Wychowanek Werderu Brema mógłby zostać dopisany do kadry Celticu Glasgow zimą, jeśli podopieczni Brendana Rodgersa ciągle będą występować w europejskich pucharach. Gdy Maik Nawrocki zażegna problemy zdrowotne, to na pewno otrzyma swoje szanse w rozgrywkach krajowych.

Szkocka ekipa w fazie grupowej Champions League zmierzy się z takimi zespołami jak Feyenoord Rotterdam, Lazio Rzym oraz Atletico Madryt.

Komentarze