The Athletic: mecze angielskich drużyn w europejskich pucharach odbędą się

Raheem Sterling
PressFocus Na zdjęciu: Raheem Sterling

Mecz Arsenalu w Lidze Europy przeciwko PSV Eindhoven prawdopodobnie odbędzie się po tym, jak klub z północnego Londynu został poinformowany przez policję, że nie ma żadnych przeciwskazań odnośnie rozegrania tego pojedynku. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku innych angielskich drużyn, informuje brytyjski The Athletic.

  • Mecze angielskich drużyn w europejskich pucharach odbędą się
  • Takie informacje przekazuje The Athletic
  • Wkrótce kluby powinny wydać oficjalne potwierdzenie

Angielskie drużyny zagrają w europejskich pucharach

Wszystkie mecze odbywające się w Wielkiej Brytanii w weekend 10-11 września zostały przełożone po śmierci królowej Elżbiety II. Zagrożona jest też kolejna, 8. kolejka Premier League, jednak nie podjęto jeszcze żadnych oficjalnych decyzji w tej sprawie. Jeśli rzeczywiście te spekulacje potwierdzą się, rozgrywki wrócą dopiero na początku października po przerwie na mecze reprezentacyjne.

Arsenal w czwartek w Londynie na Emirates Stadium zmierzy się w Lidze Europy przeciwko PSV Eindhoven. Swoje domowe mecze w środku tygodnia rozegrają też w Lidze Mistrzów Chelsea oraz Manchester City. Jeszcze kilka godzin wcześniej media spekulowały, że szczególnie mecze mające odbyć się w Londynie mogą być zagrożone ze względu na uroczystości odbywające się z powodu śmierci królowej Elżbiety II.

Teraz, The Athletic twierdzi, że mecze angielskich drużyn w europejskich pucharach odbędą się w planowanym terminie. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy, kluby wkrótce oficjalnie powinny potwierdzić tą wiadomość.

Chelsea w środę zmierzy się na Stamford Bridge z Salzburgiem w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Zobacz również: Zapadła decyzja ws. przełożenia meczów 7. kolejki Premier League

Komentarze