Manchester City nie obawia się Realu. Zdecydowane słowa Bernardo Silvy

Bernardo Silva przyznał, że Manchester City nie obawia się starcia z Realem Madryt w półfinale Ligi Mistrzów. Jego zdaniem szanse na awans do półfinału są równe.

Bernardo Silva
PressFocus Na zdjęciu: Bernardo Silva
  • City przygotowuje się do półfinału Ligi Mistrzów z Realem
  • Silva wypowiedział się na temat nadchodzącego spotkania
  • Mecz został zaplanowany na wtorek, 9 maja, o godzinie 21:00

Silva zabrał głos przed meczem z Realem Madryt

Zdaniem wielu, Manchester City był lepszy od Realu Madryt w półfinale Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu. Jednak dwumecz ostatecznie zakończył się korzystnie dla Królewskich, którzy wygrali 6:5, a następnie triumfowali w całych rozgrywkach.

Przed nadchodzącym spotkaniem Obywateli z Realem głos zabrał Bernardo Silva, który ma wiele szacunku do rywala, ale nie obawia się wtorkowego starcia.

– Mamy do nich wiele szacunku, ale nie boimy się. Dlaczego mielibyśmy się ich bać? Chcemy podtrzymać naszą wyśmienitą formę, którą budowaliśmy przez ostatnie dwa miesiące. Mamy wiele pewności siebie, ale zdajemy sobie też sprawę, że poprzedniej edycji Ligi Mistrzów nie wygrali przypadkowo – przyznał Bernardo Silva.

Manchester City dąży obecnie do zdobycia potrójnej korony w tym sezonie, ponieważ prowadzi w wyścigu po tytuł Premier League, dotarł do finału Pucharu Anglii i nadal jest w grze o Ligę Mistrzów.

Zobacz również: Problem Guardioli przed meczem z Realem. Obrońca kontuzjowany

Komentarze