LM: Poznaliśmy wyjściowe jedenastki PSG i Bayernu

Thomas Mueller
Pressfocus Na zdjęciu: Thomas Mueller

We wtorek na Parc des Princes, Paris Saint-Germain zagra rewanżowy ćwierćfinał Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Paryżanie są w zdecydowanie lepszej sytuacji, ponieważ wygrali poprzedni mecz (3:2). Zgodnie z planem poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu ekip na ten emocjonujący pojedynek.

Przebieg rywalizacji w Monachium był zaskakujący

Paryżanie przy odrobinie szczęścia wyszli na prowadzenie już w pierwszych minutach podczas rywalizacji w Monachium. Później strzelili jeszcze jednego gola, przez co Bawarczycy ruszyli w pogoń za korzystnym rezultatem. Przez większość czasu bramka Keylora Navasa była non stop bombardowana, jednak straty udało się zmniejszyć dopiero przed przerwą. Po godzinie walki do wyrównania doprowadził Thomas Mueller, ale kropkę nad i postawił niezawodny w tym sezonie Kylian Mbappe. Francuz po raz kolejny zszokował piłkarski świat i zakończył spotkanie z dubletem.

Wyjściowe jedenastki na mecz w Paryżu

Paris Saint-Germian: Keylor Navas – Danilo, Kimpembe, Diallo, Dagba, Paredes, Gueye, Draxler, Di Maria, Neymar, Mbappe

Bayern Monachium: Manuel Neuer – Davies, Hernandez, Boateng, Pavard, Alaba, Kimmich, Coman, Sane, Mueller, Choupo-Moting