Bohater Chelsea wspiera Pottera. “Pokazał, że to wielki trener”

Chelsea pokonała w środę Borussię Dortmund i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To spotkanie pozwoliło odetchnąć Grahamowi Potterowi, który w ostatnim czasie znajdował się pod ostrzałem sporej krytyki. W obronie szkoleniowca stanął Kai Havertz.

Kai Havertz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Chelsea wywalczyła awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów
  • Na nieco większe zaufanie zapracował tym samym Graham Potter
  • Kai Havertz stanął w obronie angielskiego szkoleniowca

Havertz wierzy w swojego trenera

We wtorek Chelsea rozegrała bardzo dobre spotkanie i pokonała przed własną publicznością Borussię Dortmund 2-0. Ten wynik pozwolił The Blues świętować awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Zwycięstwo z pewnością da nieco spokoju Grahamowi Potterowi, który w ostatnich tygodniach mierzył się z ogromną krytyką, a kibice Chelsea domagali się jego zwolnienia. W obronie trenera stanął Kai Havertz, który przekonuje, że to właściwy człowiek na tym stanowisku.

– Jeśli chodzi o trenera, to ma nasze pełne wsparcie. Wiemy, że było wiele krytyki, ale w szatni panuje dobra atmosfera i mam nadzieję, że teraz nasze występy będą lepsze. Wiemy, że na trenerze ciąży presja, ale widać, że to wielki trener. Nie mogę uwierzyć w to, jak dużo mówi się o nim w prasie.

– Mamy w Anglii setki trenerów, którzy myślą, że są lepsi od niego. My wiemy, że to wielka osobowość, bardzo nam pomógł, mi osobiście również. Jesteśmy po jego stronie, chociaż ludzie tego nie widzą. Wczoraj wieczorem pokazał, że to wielki trener – mówi strzelec bramki.

Zobacz również:

Ten Hag nadal darzy zaufaniem swojego zawodnika
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes nadal będzie pełnił ważną rolę w Man Utd Bruno Fernandes ponownie nosił opaskę kapitana Manchesteru United na Anfield Road w meczu z Liverpoolem, ale po końcowym gwizdku spotkał się z krytyką ze strony fanów i ekspertów za to, jak zachowywał się podczas tego pojedynku. W mediach społecznościowych pojawiły się nawet opinie, by pozbawić

Czytaj dalej…

Komentarze