UEFA wyznaczyła sędziego spotkania Aston Villa – Legia Warszawa

Włoska obsada sędziowska została wyznaczona na mecz Aston Villi z Legią Warszawa w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. Arbitrem głównym tego spotkania będzie Marco Di Bello.

Legia Warszawa - Aston Villa
Obserwuj nas w
IMAGO / Mikolaj Barbanell / ZUMA Wire Na zdjęciu: Legia Warszawa - Aston Villa
  • Legia Warszawa w czwartek na wyjeździe zmierzy się z Aston Villą
  • UEFA wyznaczyła sędziego głównego na to spotkanie
  • Będzie nim 42-letni włoski arbiter – Marco Di Bello

Marco Di Bello posędziuje w meczu Aston Villi z Legią

UEFA podała obsadę sędziowską na czwartkowe spotkanie Aston Villi z Legią Warszawa w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. Arbitrem głównym tego starcia będzie 42-letni Włoch, Marco Di Bello, który ma już doświadczenie na arenie europejskiej.

Na liniach towarzyszyć mu będą – Davide Imperiale oraz Giovanni Baccini, a na sędziego technicznego wybrano Matteo Marchettiego. Na wozie VAR zasiądą natomiast Gianluca Aureliano i Lorenzo Maggioni. Tak więc skład w stu procentach stanowią arbitrzy z Włoch.

Nie wiadomo, ilu kibiców z Polski ostatecznie będzie mogło zasiąść na trybunach Villa Park. Wojskowi ostatnio apelowali do angielskiego klubu, aby zmienił swoje zdanie i przyznał fanom Legii Warszawa przysługujące im 2100 biletów, a nie tylko 890 wejściówek. Włodarze Aston Villi motywują taką decyzję “kwestiami bezpieczeństwa”. Sprawa powinna wyjaśnić się najbliższych godzinach.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze