UEFA wyznaczyła arbitra na mecz Legia – Zrinjski

Legia Warszawa przygotowuje się być może do jednego z ważniejszych spotkań w tym sezonie. Czwartkowe starcie z Zrinjski Mostar może mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu stołecznej drużyny do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Ten mecz poprowadzi Hiszpan Ricardo de Burgos Bengoetxea.

Ricardo de Burgos Bengoetxea
Obserwuj nas w
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Ricardo de Burgos Bengoetxea
  • Legia walczy o awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji
  • Stołeczny zespół jest liderem grupy E
  • O kolejne punkty w fazie grupowej powalczy ze Zrinjski Mostar

Hiszpan Bengoetxea arbitrem meczu Legia – Zrinjski

Ricardo de Burgos Bengoetxea został wyznaczony na arbitra głównego meczu Legia Warszawa – Zrinjski Mostar. Natomiast na liniach pomagać mu będą rodacy Iker De Francisco Grijalba i Jon Nunez Fernandez, z kolei sędzią technicznym będzie Pablo Gonzalez Fuertes.

Arbiter pochodzący z kraju Basków mecze La Liga prowadzi od 2015 roku. Sędziuje również w Pucharze Hiszpanii. Warto zauważyć, że w marcu 2023 roku prowadził El Clasico. Natomiast w roku 2018 został arbitrem międzynarodowym.

Legia po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Konferencji jest liderem grupy E z sześcioma punktami. Tyle samo oczek, co warszawiacy ma Aston Villa, natomiast trzeci Zrinjski i czwarty Alkmaar punktów mają trzy, co pokazuje jak wyrównane są zmagania w tej grupie.

Zobacz również: Wielka burza w Hutniku Kraków. Prezes dla Goal.pl: nie wierzę w to

Komentarze