Mecz Tottenhamu w Lidze Konferencji przełożony!

Antonio Conte
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte

Tottenham poinformował, że w związku z licznymi przypadkami zakażenia koronawirusem w zespole z Londynu, jego mecz ze Stade Rennais został przełożony.

  • W czwartek Tottenham miał rozegrać ostatni mecz fazy grupowej Ligi Konferencji przeciwko Stade Rennais
  • Koguty odnotowały wiele przypadków koronawirusa w swoim zespole
  • Przez to spotkanie europejskich pucharów zostało przełożone na nieznany do tej pory termin

Mecz Tottenham – Stade Rennais przełożony!

Tottenham ma poważne problemy z koronawirusem. Już wcześniej w środę Antonio Conte poinformował, że nie będzie miał do dyspozycji nawet jedenastu zdrowych zawodników do gry przeciwko Stade Rennais.

– Kto zagra ze Stade Rennais? Do spotkania było gotowych 11 zawodników, ale pod koniec dzisiejszego treningu okazało się, że jeden z piłkarzy miał pozytywny wynik testu na COVID-19 – podsumował były trener Interu Mediolan.

Wydawało się jednak, że spotkanie odbędzie się według planu.

Ostatecznie podjęto jednak decyzję o jego przełożeniu. Spurs w swoim oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że przez eskalację transmisji wirusa, mecz nie może zostać rozegrany w pierwotnym terminie.

Zaplanowane na czwartek spotkanie było kluczowe dla londyńskiego zespołu. O ile Stade Rennais było już pewne awansu z pierwszego miejsca, kwestia drugiej lokaty była otwarta. Jeżeli Tottenham zdołałby pokonać Francuzów, wywalczyłby promocję do fazy pucharowej.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się przełożony mecz.

Komentarze