Emery docenił Legię. “Zrealizowała plan, powstrzymywała nas”

Unai Emery na konferencji prasowej po meczu Legia Warszawa - Aston Villa (3:2) docenił grę wicemistrzów Polski. Szkoleniowiec angielskiego klubu był również pod wrażeniem kibiców.

Unai Emery
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Unai Emery
  • Legia Warszawa pokonała Aston Villę 3:2 w meczu Ligi Konferencji Europy
  • Na konferencji prasowej grę Legionistów docenił Unai Emery
  • Trener Aston Villi docenił także polskich kibiców

Legia – Aston Villa. Unai Emery docenił kibiców

Legia Warszawa pokonała Aston Villę 3:2 w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Bramki dla wicemistrzów Polski zdobyli Paweł Wszołek i Ernest Muci (dwukrotnie). Legioniści popisali się świetną grą w ofensywie, co docenił na konferencji prasowej szkoleniowiec The Villans – Unai Emery.

– Było trudno i twardo, rywale grali bardzo ofensywnie, pokazali się z najlepszej strony. W trakcie występu mieliśmy dobre i złe momenty, ale przeciwnik potrafił zdobywać bramki w naszych gorszych chwilach – powiedział.

– Wiedzieliśmy już przed meczem, jaka panuje atmosfera w Warszawie i jak kibice przygotowują się do spotkania. Legia miała pełne wsparcie swoich fanów – skomentował.

– Legia ma bardzo dobrych zawodników, zrealizowała plan, powstrzymywała nas. Gospodarze strzelili trzeciego gola po naszym błędzie w ustawieniu – mówił trener Aston Villi.

Czytaj więcej: Sytuacja w grupie Legii Warszawa. Faworyci bez punktów

Komentarze