Po awans w szwedzkim kotle. Przewidywane składy na mecz Djurgardens – Lech Poznań

Lech Poznań ma znaczną zaliczkę przed rewanżowym meczem ze szwedzkim Djurgardens. Czy Kolejorz zdoła wywalczyć awans do ćwierćfinału Ligi Europy? Prezentujemy przewidywane składy na to spotkanie.

Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak
  • Lech Poznań wygrał u siebie z Djurgardens (2:0)
  • Przed Kolejorzem rewanż na wypełnionym kibicami przeciwników stadionie
  • Prezentujemy przewidywane składy na to starcie

Djurgardens – Lech Poznań: przewidywane składy

Lech Poznań w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji zaprezentował się ze świetnej strony. Kolejorz wygrał 2:0 z Djurgardens i ma sporą zaliczkę przed rewanżem. Ten nie będzie jednak łatwy. Już kilka dni temu w Szwecji wyprzedały się wszystkie bilety. Miejscowi fani spróbują ponieść swoich ulubieńców do odrobienia wyników.

To nie będzie jednak takie łatwe. Trener Kim Bergstrand będzie musiał poradzić sobie bez dwóch istotnych elementów: obrońcy Elliota Kacka oraz zawieszonego napastnika – Victora Edvardsena.

Trudno jednak spodziewać się wielu zmian względem spotkania przy Bułgarskiej. Znakiem zapytania jest tylko, kto zastąpi Edvardsena. W kadrze Djurgardens wyraźnie brakuje rezerwowego napastnika, co może odbić się na wyniku w europejskich pucharach.

Z kolei Lech Poznań podejdzie do rewanżu w praktycznie najsilniejszym zestawieniu. Zabraknie jedynie Joao Amarala i Giorgiego Citaszwiliego. Trener van den Brom mocno liczy na niezawodnych w tym sezonie żołnierzy: Joela Pereirę czy Mikaela Ishaka.

Przewidywane składy na mecz Djurgardens – Lech Poznań:

Djurgardens: Widell Zetterstrom – Neurath Bengtsson, Danielson, Moros Gracia, Johansson – Eriksson, Sabović, Berg – Asoro, Berhstrom, Wikheim

Lech Poznań: Bednarek – Milić, Karlstroem, Dagerstal – Rebocho, Murawski, Sousa, Skóraś, Pereira – Ishak, Szymczak

Początek starcia już o godzinie 18:45.

Zobacz też: Djurgardens IF – Lech Poznań: typy, kursy, zapowiedź (16.03.2023).

Djurgarden
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 marca 2023 18:53.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze