Wstrząsające zdarzenie w trakcie treningu Atletico!

Moussa Dembele
Moussa Dembele fot. PressFocus

Do niecodziennego zdarzenia doszło w trakcie treningu Atletico Madryt. Przytomność stracił Moussa Dembele. Szczegółowe doniesienia w tej sprawie pojawiły się na łamach hiszpańskiej Marki.

Dramatyczne sceny na treningu Los Colchoeneros

Podopieczni Diego Simeone przygotowują się do kolejnych spotkań, które będą miały miejsce po przerwie na mecze reprezentacyjne. Atletico cały czas liczy się w walce o mistrzostwo La Liga. Niestety aspekt sportowy w trakcie wtorkowych zajęć musiał zostać odsunięty na drugi plan, bo kłopoty zdrowotne dopadły jednego z piłkarzy.

Budzące niepokój zdarzenie miało miejsce w momencie, gdy zawodnicy madryckiej ekipy przechodzili rozgrzewkę. Nagle Moussa Dembele upadł na murawę, tracąc przytomność. Francuzowi natychmiast udzielona została pomoc medyczna. Dzięki temu po kilku chwilach zawodnik wstał o własnych siłach i opuścił murawę.

Pierwsze diagnozy sugerują, że przyczyną omdlenia Dembele mógł być spadek ciśnienia krwi. Piłkarz znajdował się pod obserwacją lekarzy. Godne uwagi jest również to, że zawodnik ostatecznie z uśmiechem na twarzy opuszczał ośrodek treningowy madryckiej ekipy. Może to świadczyć o tym, że ze zdrowiem zawodnika wszystko ok.

Przypomnijmy, że Dembele do Atletico dołączył na wypożyczenie do końca sezonu z Olympique Lyon. W trakcie trwającej kampanii zawodnik rozegrał zaledwie dwa spotkania La Liga. Mało ilość występów podyktowana jest między innymi tym, że w lutym zawodnik miał pozytywny wynik na obecność COVID-19. Zatem nie mógł zagrać w meczach przeciwko: Celcie Vigo, Granadzie i Levante.

Komentarze