Rodrygo błyszczy pod nieobecność Viniciusa, Real odwrócił losy meczu z Sevillą [WIDEO]

Real Madryt wygrał 2:1 z Sevillą w wyjazdowym spotkaniu 37. kolejki La Ligi. Autorem dwóch bramek dla gości był Rodrygo, który najpierw przymierzył z rzutu wolnego, a później popisał się niesamowitym rajdem. Zwycięstwo Królewskich to głównie zasługa Brazylijczyka.

Rodrygo
IMAGO / Antonio Pozo Na zdjęciu: Rodrygo
  • Real Madryt odwrócił losy rywalizacji w pojedynku z Sevillą
  • Królewscy przegrywali 0:1, a ostatecznie wygrali 2:1
  • Z boiska za brutalny faul wyleciał Marcos Acuna

Rodrygo zapewnił show, Real lepszy od Sevilli

Sevilla znakomicie rozpoczęła sobotnie spotkanie z Realem Madryt, bowiem już w 3. minucie za sprawą bramki Rafy Mira objęła prowadzenie. Królewscy jednak jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania – rzut wolny na gola zamienił Rodrygo.

Brazylijczyk kontynuował swoje show także w drugiej połowie, kiedy to w 69. minucie popisał się fantastycznym rajdem i tym samym zapewnił zwycięstwo drużynie Los Blancos.

W 83. minucie byliśmy świadkami przykrych obrazków – Marcos Acuna brutalnie sfaulował Daniego Ceballosa, za co otrzymał czerwoną kartkę i słusznie wyleciał z boiska.

Real Madryt jest już bardzo blisko zapewnienia sobie wicemistrzostwa Hiszpanii.

Sevilla – Real Madryt 1:2 (1:1)