Real pracuje nad przedłużeniem umowy z kluczowym piłkarzem

Vinicius Junior
fot. PressFocus Na zdjęciu: Vinicius Junior

Vinicius Junior ma za sobą świetny sezon w Realu Madryt. Jednocześnie nie milkną spekulacje na temat przedłużenia umowy przez Brazylijczyka. Aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2024 roku. Tymczasem dziennikarz Fabrizio Romano przekazał nowe wieści w sprawie.

  • Vinicius Junior to jeden z tych zawodników, który fascynuje kibiców Los Blancos
  • Wszystko wskazuje na to, że 21-latek wkrótce przedłuży umowę z Realem
  • Nowy kontrakt zawodnika ma obowiązywać do końca czerwca 2027 roku

Vinicius Junior wkrótce z nową umową

Vincius Junior dołączył do Realu Madryt w 2018 roku z Flamengo Rio de Janeiro. Suma transakcji z udziałem Brazylijczyka wyniosła 45 milionów euro. Na początku piłkarz nie miał łatwo w klubie z La Liga. Z czasem jednak zdołał przekonać sztab szkoleniowy Los Blancos do swojej osoby.

Obecna umowa 21-latka z Realem obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Tymczasem dziennikarz Fabrizio Romano podaje, że wkrótce Vinicius Junior podpisze nową umowę z klubem, która ma obowiązywać do końca czerwca 2027 roku.

Jednocześnie sternicy Królewskich chcą zapobiec ewentualnej zmianie klubu przez Viniciusa. Dzisiaj rynkowa wartość zawodnika wynosi 100 milionów euro. Względem minionego roku wzrosła ona o 40 milionów euro.

Zawodnik ma na swoim koncie mimo młodego wieku już dwa mistrzostwa Hiszpanii i triumf w Lidze Mistrzów. Ponadto na koncie Viniciusa jest 14 meczów w reprezentacji Brazylii. Na koncie zawodnika jest jeden gol.

Czytaj więcej: Niesamowity skok wycen: wartości gwiazd poszybowały w górę

Komentarze