Osasuna i Deportivo Alaves wróciły na zwycięską ścieżkę

Joselu
Pressfocus Na zdjęciu: Joselu

We wtorek wystartowała 36. kolejka La Liga. W pierwszym pojedynku Osasuna pokonała Cadiz (3:2), z kolei Deportivo Alaves wygrało na wyjeździe z Elche (2:0). Jeszcze dziś o komplet punktów zawalczy FC Barcelona, która zagra z Levante.

Grad goli w Pampelunie

Starcie Osasuny z Cadiz rozkręciło się dopiero po przerwie. Natomiast pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy szczęśliwie objęli prowadzenie W 38. minucie. Więcej emocji doświadczyliśmy na początku drugiej połowy, gdy beniaminek z Kadyksu doprowadził do wyrównania.

Elche z trzecią porażką z rzędu

Zawodnicy Elche przez dłuższy czas nie byli w stanie przedrzeć się przez dobrze zorganizowaną defensywę Deportivo. Co ciekawe goście oddali inicjatywę rywalom, ale zdecydowanie lepiej radzili sobie pod bramką i dzięki lepszej skuteczności zgarnęli komplet punktów.