Niecodzienny wyczyn Villarrealu

Dani Parejo
PressFocus Na zdjęciu: Dani Parejo

W La Liga RCD Mallorca zremisowała na swoim boisku z Villarrealem CF 0:0. Goście grali w tej kampanii czterokrotnie i za każdym razem… zdobywali po jednym oczku. Żółta Łódź Podwodna czeka na kolejne zwycięstwo w La Liga od 16 maja 2021 roku.

Gospodarze powinni prowadzić 1:0 z zawodnikami gości od 24. minuty. Tuż przed golkiperem rywali znalazł się Fernando Nino, ale fatalnie spudłował.

Kilka chwil potem okazję mieli przyjezdni. Boulaye Dia został jednak zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza gospodarzy. W końcówce tuż nad poprzeczką uderzył natomiast Dani Rodriguez.

Po zmianie stron kolejną okazję miało Nino. Zawodnikowi gospodarzy zabrakło jednak precyzji. W 51. minucie to goście mogli otworzyć wynik meczu. Obok bramki przymierzył jednak Pervis Estupinan.

W doliczonym czasie gry piłkę meczową miał Yeremi Pino, ale skutecznie interweniował Manolo Reina. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie drużyny zdobyły po jednym oczku.