Messi: Chcemy wygrywać w każdych rozgrywkach

FC Nantes
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: FC Nantes

FC Barcelona popisała się niezwykłą skutecznością w rewanżowym meczu Pucharu Hiszpanii z Sevillą FC, pokonując team z Andaluzji aż 6:1. Po zakończeniu spotkania Leo Messi dał jasno do zrozumienia wszystkim, że Blaugrana nigdy nie miała zamiaru odpuszczać rywalizacji z Copa del Rey.

Czytaj dalej…

Pierwsze starcie z udziałem obu ekip zakończyło się wygraną Sevilli 2:0, co było uznane w powszechnej opinii za wynik niespodziewany. W środowy wieczór mistrzowie Hiszpanii nie pozostawili jednak wątpliwości, jaki zespół powinien znaleźć się w kolejnej fazie rozgrywek Pucharu Hiszpanii.

– Ostatnio mogliśmy słyszeć głosy, że nie zależy nam na krajowym pucharze, że odpuściliśmy te rozgrywki. Mam wrażenie, że moje przesłanie z początku sezonu zostało źle zinterpretowane – mówił Argentyńczyk Messi przed kamerą Barca TV.

– Chciałbym zaznaczyć, że drużyna chce walczyć na wszystkich frontach o to, aby na końcu okazać się najlepszą. Barcelona ma takie cel każdego roku i to się nie zmienia. Jednocześnie zapewniam, że żadnych rozgrywek nie odpuszczamy i żadnego zespołu nie lekceważymy – skwitował zawodnik.


Komentarze