Lewandowski trenuje indywidualnie, przełożona na czas nieokreślony prezentacja Polaka

Robert Lewandowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski według informacji dziennikarzy hiszpańskiej Marki nie trenuje jeszcze z resztą drużyny FC Barcelony przed meczem sparingowym z Interem Miami. Na dzisiaj nie wiadomo też, kiedy odbędzie się prezentacja kapitana reprezentacji Polski jako nowego zawodnika Katalończyków.

  • Robert Lewandowski jest cały czas na świeczniku hiszpańskich mediów
  • Transfer do FC Barcelony jest dopięty, ale wciąż nie wiadomo kiedy Polak zagra w nowym zespole
  • Marca przekazała, że na bliżej nieokreślony termin została przełożona prezentacja Lewego

Lewandowski zagra przeciwko Interowi Miami?

Robert Lewandowski jest bohaterem jednego z najbardziej spektakularnych transferów w historii polskiej piłki nożnej. Reprezentant Polski zamienia Bayern Monachium na FC Barcelonę, mając być fundamentalną postacią w ataku Katalończyków.

Marca ujawnił, że Lewandowski przeszedł już badania lekarskie, a wszelkie dokumenty zostały już okraszone odpowiednimi podpisami. W zasadzie pozostaje już oczekiwanie tylko na oficjalną prezentację Polaka w nowej ekipie.

Zobacz także:

Na dzisiaj nie wiadomo, kiedy odbędzie się oficjalne przedstawienie Lewego w nowym klubie. Lewandowski nie może być tym samym pewny występu w spotkaniu kontrolnym z Interem Miami. Pierwotnie prezentacja Polaka miała odbyć się w poniedziałek, ale została przełożona. Termin nie został przekazany do publicznej wiadomości.

Lewandowski trafił do teamu z Camp Nou za 45 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. Zawodnik ma występować w hiszpańskiej ekipie na mocy kontraktu, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2027 roku. W umowie jest też zapisana opcja przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy.

Czytaj więcej: Podolski krytykuje Lewandowskiego: powinien szanować Bayern

Komentarze