“Jestem podekscytowany możliwością konfrontacji z łajdakami, którzy próbują splamić nasz klub”

Prezydent Barcelony, Joan Laporta, odniósł się do wszystkich zarzutów stawianych klubowi w związku ze skandalem z Enriquezem Negreirą.

Joan Laporta
PressFocus Na zdjęciu: Joan Laporta
  • Barcelona jest zamieszana w skandal korupcyjny
  • Laporta odpowiedział na stawiane klubowi zarzuty
  • Prezydent blaugrany zapowiedział, że będzie bronił dobrego imienia klubu

Laporta będzie bronił Barcelony ws. Negreiry

FC Barcelona dokonała kilku płatności na rzecz Negreiry, kiedy był wiceprzewodniczącym Komisji Sędziowskiej, w latach 2001-2018, które, jak twierdzą, dotyczyły raportów dotyczących młodych zawodników w całej Hiszpanii i zachowania sędziów. Pojawiły się jednak zarzuty, że Katalończycy uzyskali tym samym przychylne traktowanie ze strony sędziów.

– Niektórzy ludzie motywowani zazdrością chcą zaszkodzić naszej reputacji kampaniami w złej wierze. Reputacja Barcelony nie zostanie skażona. Będziemy bronić naszego klubu z całych sił – powiedział Laporta.

– Barca to klub z wartościami. Używamy słowa wartości, ponieważ są one fundamentalną częścią naszego modelu doskonałości, a nie po to, aby wyglądać dobrze – dodał.

Prezydent Barcelony kontynuował, że chciałby stanąć twarzą w twarz z kimkolwiek, kto był odpowiedzialny za tę kampanię przeciwko klubowi. – Jestem naprawdę podekscytowany możliwością konfrontacji z łajdakami, którzy próbują splamić nasz klub. Były zaciekłe ataki mające na celu zabrudzenie naszego herbu, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I możecie być pewni, że zarząd, któremu mam zaszczyt przewodniczyć, będzie tego bronił z całych sił.

Zobacz również: Wielki gest Simeone. Pomógł Atletico w trudnym momencie

Komentarze