FC Barcelona wydała specjalny komunikat. Kluczowy zawodnik przeszedł operację

FC Barcelona za pośrednictwem portalu X poinformowała, że Marc-Andre ter Stegen pomyślnie przeszedł dzisiejszą operację. Zabieg odbył się w klinice Sports Clinic Bordeux Merignac.

Marc-Andre ter Stegen
Obserwuj nas w
Imago / Xavi Urgeles Na zdjęciu: Marc-Andre ter Stegen
  • FC Barcelona poinformowała o stanie zdrowia swojego bramkarza
  • Marc-Andre ter Stegen przeszedł dzisiaj operację
  • Wciąż nie wiadomo, jak długo pozostanie wyłączony z gry

Marc-Andre ter Stegen przeszedł operację

FC Barcelona o godzinie 11 wydała specjalny komunikat na portalu X/Twitter na temat dzisiejszego zabiegu swojego bramkarza. Marc-Andre ter Stegen pomyślnie przeszedł operację, która była przeprowadzona przez Dr. Amélie Léglise w Sports Clinic Bordeux Merignac. W informacji zawartej na portalu społecznościowym można przeczytać, że Niemiec nie będzie dostępny w najbliższym czasie.

Zawodnik pierwszej drużyny Marc-Andre ter Stegen przeszedł pomyślnie operację dolnego odcinka kręgosłupa. Zabieg wykonała dr. Amelie Leglise pod nadzorem klubowych lekarzy w Sports Clinic Bordeux Merignac. Jest wyłączony z gry, a czas powrotu do zdrowia zdecyduje o jego dostępności – czytamy w komunikacie.

Ciekawą informację przekazał natomiast hiszpański “Sport”. Według nich od tego momentu wszystkie informacje dotyczące stanu zdrowia 31-latka nie ujrzą światła dziennego. Zawodnik zakazał swoim agentom oraz Barcelonie udostępniania informacji o jego powrocie do zdrowia.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze