Zwrot akcji ws. przyszłości Benzemy. Francuz zmienił zdanie

Według hiszpańskiego dziennika MARCA, Karim Benzema ostatecznie zostanie w Realu Madryt na sezon 2023/2024. Francuz był kuszony przez kluby z Arabii Saudyjskiej, ale zdecydował się na kontynuowanie kariery w stolicy Hiszpanii.

Karim Benzema
Obserwuj nas w
IMAGO / Oscar J. Barrosox Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Karim Benzema miał być o krok od przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej
  • Środkowy napastnik zmienił jednak zdanie i pozostanie w Realu Madryt
  • Włodarze Królewskich namówili 35-latka, by ten został w stolicy Hiszpanii

Karim Benzema jednak nie trafi do Arabii Saudyjskiej

Media z całego świata w ostatnich dniach poinformowały, że przenosiny Karima Benzemy do Arabii Saudyjskiej są już na ostatniej prostej. Sytuacja miała jednak ulec zmianie, a jak podaje dziennik “MARCA”, Francuz pozostanie w Realu Madryt na kolejny sezon.

Środkowy napastnik zdaje sobie sprawę, że kusząca oferta z Bliskiego Wschodu będzie na stole także następnego lata, dlatego na prośbę hiszpańskiego klubu postanowił wspomóc drużynę Królewskich w kampanii 2023/2024. Kontrakt 35-latka zostanie przedłużony.

Porozmawiać z fanami Realu? Porozmawiać o czym? Po co mówić o przyszłości, skoro jestem w Madrycie. […] To mówi Internet, a rzeczywistość to nie Internet. […] Zostać czy odejść z Realu Madryt? W tej chwili jestem tutaj… Gramy w sobotę – mówił wczoraj Karim Benzema na temat swojej przyszłości.

Komentarze