Kapitalny gol Griezmanna na Mestalla. Francuz zdjął pajęczynę [WIDEO]

Antoine Griezmann

Atletico Madryt w niedzielę mierzyło się z Valencią w meczu La Liga. W starciu na Wanda Metropolitano nie brakowało goli. Zdecydowanie najładniejszy był udziałem Antoine’a Griezmanna.

• Atletico Madryt w spotkaniu 13. kolejki La Liga mierzyło się z Valencią
  • Los Colchoneros nie udało się sięgnąć po pełną pulę na trenie rywala
  • Kapitalnym golem popisał się Antoine Griezmann w starciu na stadionie Valencii

Griezmann zachwycił na Mestalla

Atletico Madryt przystępowało do potyczki z Nietoperzami, chcąc odnieść drugie z rzędu zwycięstwo w La Liga. Ostatecznie podopiecznym Diego Simeone ta sztuka się nie udała. W samej końcówce madrycki team na własne życzenie zremisował 3:3.

Tymczasem w 58. minucie kapitalnym golem popisał się Antoine Griezmann. Reprezentant Francji najpierw pomknął z piłkę przez pół boiska, a następnie oddał strzał w samo okienko bramki rywali, nie dając żadnych szansa na udaną obronę golkiperowi rywali.

30-letni napastnik zaliczył w niedzielny wieczór swój dwunasty występ w lidze hiszpańskiej w tej kampanii. Bramka zdobyta przeciwko Valencii była jego drugą w tym sezonie. Griezmann ma kontrakt ważny z Atletico do końca czerwca 2022 roku. Piłkarz został do madryckiej ekipy wypożyczony z FC Barcelony.

Griezmann kolejną okazję na poprawienie swojego bilansu strzeleckiego w koszulce Atletico będzie miał dopiero po przerwie na spotkania reprezentacyjne. Wówczas aktualnie mistrzowie Hiszpanii zmierzą się na swoim stadionie z Osasuną. Mecz odbędzie się 20 listopada o godzinie 18:30.