Jaka będzie przyszłość Messiego i Ramosa?

Sergio Ramos i Leo Messi
Sergio Ramos i Leo Messi Pressfocus

Leo Messi i Sergio Ramos to piłkarze grający w rywalizujących ze sobą klubach. Wiele ich różni, ale jest pewien element wspólny. Niepewna przyszłość. Obu zawodnikom w czerwcu tego roku kończy się umowa z aktualnym pracodawcą i wciąż nie została przedłużona.

Messi nie wróci już na Camp Nou?

16 maja tego roku Barcelona zagrała u siebie z Celtą Vigo. Duma Katalonii przeważała wyraźnie, chociaż raziła nieskutecznością. Mimo tego w 28. minucie prowadzenie gospodarzom dał Leo Messi. Później rywale strzelił dwa gole i Camp Nou opuścili z kompletem punktów (2:1 na korzyść gości).

Porażka z Celtą Vigo oznaczała koniec marzeń Barcelony o odzyskaniu tytułu mistrza Hiszpanii. Być może fani Barcelony oglądali ostatni mecz Leo Messiego w barwach Dumy Katalonii. Argentyńczyk nie wziął bowiem udziału w piątkowym treningu Barcelony. Za zgodą Ronalda Koemana udał się zatem na krótkie wakacje przed Copa America. Argentyna wystąpi w grupie A. Jej przeciwnikami będą: Paragwaj, Boliwia, Urugwaj, Chile, a także Australia. Początek turnieju 13 czerwca.

Messi wciąż nie przedłużył wygasającego z końcem czerwca kontraktu i możliwe, że opuści Barcelonę. Zatrudnieniem Argentyńczyka zainteresowani są według mediów przede wszystkim Manchester City i Paris-Saint-Germain. Optymistą w sprawie pozostania 33-latka w klubie jest prezydent Blaugrany Joan Laporta, który do negocjacji z nim ma usiąść po zakończeniu sezonu.

Pełen tekst przeczytacie na www.primeradivision.pl.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 22. maja 2021 17:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Jaka będzie przyszłość Messiego i Ramosa?