Gwiazdor Barcelony nie pojedzie na młodzieżowe mistrzostwa świata

Lamine Yamal nie pojedzie na młodzieżowe mistrzostwa świata. Taką decyzję podjęła FC Barcelona wspólnie z Hiszpańską Królewską Federacją Piłki Nożnej (RFEF).

Lamine Yamal
IMAGO / Ricardo Larreina Amador Na zdjęciu: Lamine Yamal
  • Yamal pomału wchodzi do pierwszego składu Barcelony
  • Młody zawodnik jest obecnie uznawany za największy talent akademii Blaugrany
  • Barcelona nie chce puszczać zawodnika na młodzieżowe mistrzostwa świata

Barcelona nie puści Yamala na mundial U17

Lamine Yamal jest jednym z bohaterów startu nowej kampanii w FC Barcelonie. Młody gwiazdor zbiera bardzo dobre recenzje i puka do drzwi pierwszego składu Dumy Katalonii. Natomiast Xavi Hernandez docenia jego umiejętności dając mu coraz więcej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności na tle pierwszego zespołu.

Mówi się, że Yamal wkrótce na stałe może już się zadomowić w drużynie seniorskiej FC Barcelony, dlatego klub z Katalonii nie chce tracić zawodnika z powodu wyjazdu na młodzieżowe mistrzostwa świata do lat 17.

Według doniesień, Barcelona i Hiszpańska Królewska Federacja Piłki Nożnej (RFEF) osiągnęły porozumienie, które pozwala Yamalowi na pozostanie w drużynie i opuszczenie turnieju w Indonezji.

Listopad będzie dla Blaugrany kluczowym okresem meczów, szczególnie w Lidze Mistrzów, co oznacza, że Blaugrana będzie chciała mieć do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.

Zobacz również: Kontuzja napastnika Legii jednak nie tak poważna

Komentarze