Barcelona w ogromnych tarapatach! Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Barcelona w 36. kolejce La Ligi przegrywa już 0:2. Dwa gole mistrzowi Hiszpanii w nieco ponad 20 minut zaaplikował broniący się przed spadkiem Real Valladolid.

Marc-Andre Ter Stegen
Pressfocus Na zdjęciu: Marc-Andre Ter Stegen
  • Pewna mistrzostwa Hiszpanii Barcelona, we wtorek grała na Estadio José Zorrilla
  • Zespół Xaviego przegrywał już po kilku minutach
  • Barcelona po około dwudziestu minutach przegrywała już 0:2

Sensacyjny wynik w meczu Barcelony. Kolejny cios!

Barcelona jest już pewna wygrania La Ligi. Drużyna ma już za sobą mistrzowską fetę, która nie ewidentnie pogorszyła koncentrację w zespole, co potwierdza ich postawa na boisku.

Podopieczni Xaviego w ostatnim meczu przegrali z Realem Sociedad. Na taki scenariusz zanosiło się też we wtorkowej potyczce z Realem Valladolid. Barcelona przegrywała już w drugiej minucie, ponieważ do własnej siatki trafił Andreas Christensen.

Na domiar złego dla Barcelony, sędzia podyktował rzut karny dla Realu Valladolid.  Marc-Andre ter Stegen skapitulował z jedenastu metrów i na tablicy wskazującej wynik, było już 0:2 na niekorzyść mistrza Hiszpanii.