Barcelona będzie rozmawiać z pomocnikiem. Tematem nowa umowa

Barcelona planuje wyjaśnić w najbliższym czasie przyszłość Sergiego Roberto. Między stronami dojdzie do spotkania, które może zaowocować podpisaniem nowej umowy.

Sergi Roberto
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Sergi Roberto
  • Sergi Roberto ma szansę zostać w Barcelonie na kolejny sezon
  • Władze klubu są pod wrażeniem jego ostatnimi występami
  • Niebawem dojdzie do rozmów kontraktowych

Barcelona zatrzyma Roberto?

Barcelona musi podjąć szereg istotnych decyzji przed startem letniego okienka transferowego. Jednym z tematów, które należy rozwiązać, jest przyszłość Sergiego Roberto. Do tej pory wydawało się, że Blaugrana nie będzie pracować nad jego zatrzymaniem. Umowa wygasała wraz z końcem sezonu, co uchodziło za odpowiedni czas, aby go pożegnać.

W ostatnich tygodniach Roberto skorzystał na problemach kadrowych, częściej występując w pierwszym składzie i pokazując się z naprawdę dobrej strony. Władze klubu dostrzegły w nim wymarzonego rezerwowego, który w razie potrzeby wejdzie na boisko i zapewni wysoką jakość. Pojawił się więc temat zatrzymania go w Katalonii na kolejny sezon.

Niebawem ma dojść do spotkania między przedstawicielami Barcelony a Roberto i jego agentami. Strony wspólnie uzgodnią, co będzie najlepsze dla przyszłości zawodnika. Ten od samego początku stawia na Blaugranę i jest chętny przedłużyć kontrakt na tych samych warunkach.

Zobacz również: Gwiazdor Realu nie obawia się transferu Mbappe. “Problem dla trenera”

Komentarze