Kessie nigdzie się nie rusza. Agent w zabawny sposób dementuje informacje

Franck Kessie przeżywa swoje najlepsze miesiące podczas pobytu w FC Barcelonie. Środkowy pomocnik strzelił zwycięskiego gola w El Clasico, dzięki czemu Blaugrana pewnie zmierza po mistrzostwo. Agent piłkarza zapewnia, że 26-latek pozostanie na Camp Nou na kolejny sezon.

Franck Kessie
PressFocus Na zdjęciu: Franck Kessie
  • Franck Kessie chce zostać w FC Barcelonie
  • Prasa jednak ciągle łączy 26-latka z transferem do innych klubów
  • Agencja menadżerska piłkarza w zabawny sposób odpowiedziała na medialne plotki

Kessie nie wróci do Włoch, agent nie zostawia wątpliwości

Franck Kessie pomimo dobrej postawy w ostatnich spotkaniach FC Barcelony, cały czas jest łączony z opuszczeniem Camp Nou. Środkowego pomocnika przymierza się do powrotu na Półwysep Apeniński czy przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie. Inne zdanie na temat przyszłości byłego zawodnika AC Milanu czy Atalanty Bergamo ma jego menadżer, którego zacytował Fabrizio Romano.

Zaprzeczaliśmy już letniemu transferowi Francka, jednak ciągle pojawiające się fałszywe informacje są denerwujące. Możliwość, że Kessie opuści FC Barcelonę w kolejnym okienku transferowym jest tym samym, co nadzieja, że wąż następnego lata nagle może mieć nogi – przyznał agent Iworyjczyka.

60-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podobno znajduje się na celowniku Interu Mediolan, który szuka wzmocnień środka pola.

Franck Kessie w 32 meczach trwających rozgrywek zdobył 3 bramki i zaliczył 3 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 28 milionów euro.

Komentarze