Hiszpański pomocnik nie chce słyszeć o transferze. “Plotki, plotki i jeszcze raz plotki”

Martin Zubimendi od wielu miesięcy jest przymierzany do Arsenalu czy FC Barcelony. Wszystko jednak wskazuje na to, że 24-latek zostanie w Realu Sociedad, gdzie czuje się bardzo szczęśliwy.

Martin Zubimendi
PressFocus Na zdjęciu: Martin Zubimendi
  • Martin Zubimendi jest kuszony przez gigantów
  • Pomocnik pozostaje jednak wierny Realowi Sociedad
  • 24-latek czuje się szczęśliwy w baskijskim klubie

“Jestem tutaj bardzo szczęśliwy i mam nadzieję na spokojne lato”

Martin Zubimendi to aktualnie jeden z najlepszych pomocników w lidze hiszpańskiej, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że 24-latek jest obserwowany przez takie drużyny jak FC Barcelona czy Arsenal. Reprezentant La Furia Roja w najbliższym czasie nie planuje jednak opuszczenia Realu Sociedad.

Plotki, plotki i jeszcze raz plotki, ponieważ powiedziałem mojemu agentowi, że nie chcę nic słyszeć, zwłaszcza zimą. Odejście z Realu Sociedad w trakcie lub po takim sezonie, jaki mamy, byłoby nielogiczne. Kiedy ktoś chce zostać, to klauzula nie ma żadnego znaczenia. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy i mam nadzieję na spokojne lato – powiedział Martin Zubimendi.

Defensywny pomocnik jest wychowankiem drużyny z Kraju Basków i przez całą dotychczasową karierę przywdziewał biało-niebieską koszulkę.

Martin Zubimendi w 33 spotkaniach obecnej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty. Jego klauzula odstępnego wynosi 60 mln euro.

Komentarze