Tomaszewski bije w Santosa. “Naprawdę nie rozumiem”

"Natomiast kuglowanie, że nie grałby z Niemcami. Panie trenerze, na EURO każdy mecz zagra pan z Niemcami, bo tam każdy będzie na tym poziomie i tam trzeba będzie coś pokazać, a nie równać do słabszych" - powiedział Jan Tomaszewski na łamach "Super Expressu".

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Fernando Santos ogłosił dzisiaj listę powołanych na najbliższe zgrupowanie kadry
  • Wciąż trwa jednak dyskusja na temat meczu z Niemcami
  • Głos w sprawie zabrał jak zawsze nie gryzący się w język Jan Tomaszewski

“Panie trenerze, na EURO każdy mecz zagra pan z Niemcami”

Jan Tomaszewski skomentował dla Super Expressu wypowiedzi Fernando Santosa na temat meczu z Niemcami. Zdaniem byłego bramkarza reprezentacji Polski, mecz z Niemcami jest koniecznym przetarciem przed EURO. Z kolei w meczu z reprezentacją Mołdawii jesteśmy skazani na zwycięstwo.

Jak ja słyszę, że mecz z Mołdawią musimy wygrać i selekcjoner wolałby mecz z podobnym przeciwnikiem, to ja czegoś nie rozumiem. My teraz z Mołdawii robimy mecz życia. Tak, musimy ten mecz wygrać, bo jesteśmy skazani na zwycięstwo – powiedział Jan Tomaszewski dla “Super Expressu.

Natomiast kuglowanie, że nie grałby z Niemcami. Panie trenerze, na EURO każdy mecz zagra pan z Niemcami, bo tam każdy będzie na tym poziomie i tam trzeba będzie coś pokazać, a nie równać do słabszych – dodał.

Ja naprawdę nie rozumiem tych zmian, które nastąpiły w porównaniu z poprzednimi meczami. Dwa pierwsze mecze mu nie wyszły, to trzeba powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Te dwa następne mecze muszą dać odpowiedź, czy mamy drużynę narodową – zakończył były bramkarz reprezentacji.

Czytaj więcej: Fernando Santos ogłosił powołania na czerwcowe zgrupowanie. Portugalczyk mocno zaskoczył

Komentarze