Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski fot. Grzegorz Wajda

Twitter po meczu BiH – Polska, czyli polowanie odwołane

Reprezentacja Polski po przewidywanej porażce z Holandią odniosła zwycięstwo z Bośnią i Hercegowiną, która w boju z Biało-czerwonymi zagrała w eksperymentalnym zestawieniu. Pierwsze oceny występu polskiej ekipy były takie, że pierwsze 30 minut w wykonaniu “Orłów Brzęczka”, to znów była katastrofa. Po zmianie stron było nieco lepiej, ale wciąż polska drużyna nie wykorzystuje swojego potencjału. Na popularnym portalu społecznościowym znów nie brakowało krytycznych opinii w kierunku Biało-czerwonych.

Czytaj dalej…

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów UEFA potrzebował sześciu meczów, aby odnieść swoje premierowe zwycięstwo. Przypomnijmy, że Biało-czerwoni pokonali Bośnię i Hercegowinę 2:1, mimo że przegrywali 0:1. Oba gola dla Polaków padły po uderzeniach głową. Najpierw do wyrównania doprowadził Kamil Glik, a w drugiej odsłonie swoje 14. trafienie w koszulce z orzełkiem na piersi zaliczył Kamil Grosicki.

Zbigniew Boniek (prezes PZPN)

Jakub Białek (Weszlo.com)

Sebastian Chabiniak (Eleven Sports)

Kamil Kania (Weszlo.com)

Michał Kołodziejczyk (dyrektor Canal+)

Maciej Kmita (WP Sportowe Fakty)

– Sprawy prywatne trochę mnie odłączyły od piłki. Wracam i naprawdę jest temat, że PZPN be, bo nie puścił Piątka do Niemiec? Miejmy odrobinę RiGCZu i się nie wygłupiajmy. Przecież, gdyby PZPN ustąpił Hercie, byłaby to kompromitacja PZPN. Niech spadają na drzewo – napisał Przemysław Langier Onet.pl, odnosząc się do afery związanej z powrotem Krzysztofa Piątka do Herthy i spodziewaną kwarantanną.

Przemysław Langier (Onet.pl)

Krzysztof Marciniak (Canal+)

Góralski królem środka pola

– Kto by pomyślał: najwięcej celnych prostopadłych piłek w tempo ze środka w naszym zespole Jacek Góralski – napisał Tomasz Smokowski z “Kanału Sportowego”.

Tomasz Smokowski (Kanał Sportowy)

Krzysztof Stanowski (Weszlo.com, Kanał Sportowy)

Marek Szkolnikowski (dyrektor TVP Sport)

Mateusz Święciciki (Eleven Sports)

Andrzej Twarowski (Canal+)

Marek Wawrzynowski (WP Sportowe Fakty)


Komentarze