Wiceprezes PZPN się wygadał? “Należałoby wybierać pomiędzy nimi dwoma”

"Każdy ma plusy i minusy oraz swój dorobek oraz doświadczenie. Moim zdaniem należałoby wybierać pomiędzy Urbanem i Probierzem" - mówi wiceprezes Mieczysław Golba w rozmowie ze "sport.tvp.pl".

Reprezentacja Polski, Marek Papszun
IMAGO / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Reprezentacja Polski, Marek Papszun
  • Mieczysław Golba wskazał, że jego zdaniem wybór selekcjonera rozstrzygnie się między Janem Urbanem a Michałem Probierzem
  • Tym samym wiceprezes odrzucił kandydaturę Marka Papszuna
  • “Wspomniana dwójka ma ciekawszą przeszłość. Sądzę, że skupimy się właśnie na Probierzu i Urbanie”

Jednak nie Papszun?

Prawdopodobnie już w najbliższą środę poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Po zwolnieniu Fernando Santosa PZPN intensywnie rozglądał się za nowym szkoleniowcem. Na giełdzie nazwisk pojawiało się sporo kandydatur, ale najpoważniejsze wydają się trzy. Mianowice Marek Papszun, Jan Urban i Michał Probierz. Teraz według Mieczysława Golby, wiceprezesa PZPN ten pierwszy nie jest najpoważniejszą kandydaturą.

– Każdy ma plusy i minusy oraz swój dorobek oraz doświadczenie. Moim zdaniem należałoby wybierać pomiędzy Urbanem i Probierzem. Papszun zbudował Raków, przechodził przez niższe klasy rozgrywkowe, ale uważam, że wspomniana dwójka ma ciekawszą przeszłość. Sądzę, że skupimy się właśnie na Probierzu i Urbanie, choć nie mogę ręczyć za to, co będą sądzili inni koledzy z zarządu – mówi wiceprezes Golba w rozmowie ze “sport.tvp.pl”.

Kto powinien zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Michał Probierz 10%
Jan Urban 10%
Marek Papszun 77%
Ktoś inny 3%
561+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Michał Probierz
  • Jan Urban
  • Marek Papszun
  • Ktoś inny

Czytaj więcej: Zbigniew Boniek dla Goal.pl: Santos podobno żałował, że nie został zwolniony wcześniej, bo mógł zarobić w Arabii

Komentarze