“Przecierałem oczy ze zdumienia”. Selekcjoner polskiej młodzieżówki komentuje rozbicie Portugalii

"Sam przecierałem oczy ze zdumienia. Jak sięgam pamięcią, to jeszcze nigdy mój zespół nie zagrał takiego spotkania" - mówi Miłosz Stępiński, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20 na łamach strony "Łączy Nas Piłka".

Miłosz Stępiński, reprezentacja Polski
PressFocus Na zdjęciu: Miłosz Stępiński, reprezentacja Polski
  • Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała wczoraj Portugalię 4:0
  • Podziwu dla młodych Polaków nie krył selekcjoner naszej młodzieżówki
  • “Przecierałem oczy ze zdumienia”

Przyszłość kadry

Reprezentacja Polski do lat 20 we wczorajszym meczu towarzyskim rozbiła swoich rówieśników z Portugalii aż 4:0. Bramki dla “Biało-Czerwonych” zdobyli Cezary Polak, Marcel Błachewicz, Dominik Marczuk oraz Tomasz Pieńko. Niesamowita dyspozycja młodzieżowej reprezentacji zaskoczyła samego selekcjonera, który nie krył radości ze zwycięstwa.

Nie wariujmy. Wygrać z wicemistrzem Europy 4:0 to jest coś. My tutaj remis bralibyśmy w ciemno, a skończyło się to tak, że zagraliśmy fantastyczny mecz i strzeliliśmy kilka goli. Sam przecierałem oczy ze zdumienia. Jak sięgam pamięcią, to jeszcze nigdy mój zespół nie zagrał takiego spotkania. Z drugiej strony dobrze wspominam mecze z Portugalią, bo jeszcze nigdy z nią nie przegrałem – mówi Miłosz Stępiński, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20 na łamach strony “Łączy Nas Piłka”.

Czytaj więcej: Znany dziennikarz grzmi ws. Santosa. “To jest absurd! Nie ma usprawiedliwienia”

Komentarze