Było lepiej niż w Reggio Emilia, ale gra Polaków wciąż daleka od oczekiwań

Polska - Holandia
Polska - Holandia fot. PressFocus

Reprezentacja Polski przegrała swoje kolejne spotkanie pod batutą Jerzego Brzęczka z mocnym przeciwnikiem. Na pewno w porównaniu do starcia z Włochami gra polskiego zespołu uległa poprawie. W każdym razie do pochwał dla Biało-czerwonych wciąż daleka droga, chociaż pozytywne wrażenie pozostawili po sobie Kamil Jóźwiak i Przemysław Płacheta, a przede wszystkim Łukasz Fabiański. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi notami dla polskich piłkarzy za starcie z drużyną Franka De Boera.

Czytaj dalej…

  • Reprezentacja Polska w innej odsłonie niż kilka dni temu
  • Podopieczni Jerzego Brzęczka kończą zmagania w Lidze Narodów UEFA z dorobkiem siedmiu punktów na koncie, które są następstwem dwóch zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek
  • Momenty dobrej gry w wykonaniu reprezentacji Polski, ale pewne jest, że przed Biało-czerwonymi jeszcze sporo pracy

Reprezentacja Polski podchodziła do swojej potyczki, mając nadzieję, że dobra passa spotkań z Oranje na Stadionie Śląskim, będzie kontynuowana. Przypomnijmy, że Biało-czerwoni wygrali w każdym z trzech wcześniejszych meczów z tą drużyną w “Kotle Czarownic”.

Dodatkowym smaczkiem środowej konfrontacji było to, że według medialnych doniesień pewny swojej posady nie mógł być selekcjoner reprezentacji Polski, który zaserwował polskim kibiców przejażdżkę na rollercoasterze. Po udanych spotkaniach w październiku przyszły gorsze występy w listopadzie, szczególnie mamy na myśli mecz w Reggio Emilia.

Noty dla piłkarzy reprezentacji Polski za spotkanie z Holandią w Lidze Narodów UEFA

Komentarze