Probierz o przemianie kadrowicza. “Zbudował pewność siebie”

Reprezentacja Polski rozegra w piątek wieczorem mecz o wszystko z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2023. Przed tym spotkaniem, z dziennikarzami rozmawiał na konferencji prasowej selekcjoner Michał Probierz.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
fot. Imago / Adam Starszyński / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Reprezentacja Polski zmierzy się w piątek w roli gospodarza z Czechami
  • Michał Probierz przed bardzo ważnym spotkaniem wypowiedział się między innymi na temat rywala i jednego z kadrowiczów
  • Biało-czerwoni piątkowe spotkanie na PGE Narodowym zaczną o 20:45

Michał Probierz przed meczem Polska – Czechy

Reprezentacja Polski musi wygrać w piątkowy wieczór, aby mieć jakiekolwiek nadzieje na awans na mistrzostwa Europy. Pozytywnie przed meczem z Czechami wypowiedział się opiekun Biało-czerwonych.

– Wiemy, że Czesi są bezpośredni w pojedynkach. Grają agresywnie, narzucają swój styl grania, co było widać w pierwszym meczu z Czechami. Chcemy zagrać dobre spotkanie – mówił Michał Probierz w trakcie konferencji prasowej.

POLECAMY TAKŻE

– Chcę podziękować wszystkim, którzy pracowali nad warunkami, które mieliśmy na tym zgrupowaniu. Ludzie stawali na głowie, aby zapewnić nam dobre warunki do treningu, co nie jest łatwe w listopadzie – kontynuował opiekun Biało-czerwonych.

W trakcie trwającego zgrupowania kadry obecny jest Jan Bednarek. Na temat zawodnika Southampton selekcjoner też zabrał głos.

– Jan Bednarek przyjechał na kadrę z klubu po dobrych wynikach. Zbudował pewność siebie, trener wypowiada się o nim w dobrych słowach. Nikogo w kadrze nie skreślamy i wierzę, że wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią, pokażą się z dobrej strony – mówił Probierz.

Reprezentacja Polski wywalczy awans na Euro 2024?

Tak 40%
Nie 60%
53+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze