Prezes PZPN skomentował losowanie par barażowych do mistrzostw świata

Cezary Kulesza
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cezary Kulesza

Reprezentacja Polski poznała rywala w walce o awans na mistrzostwach świata w Katarze. Przeciwnikiem Biało-czerwonych w barażu będzie Rosja. Na temat losowania par barażowych wypowiedział się w rozmowie z TVP Sport prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

  • Reprezentacja Polski w meczu półfinałowym baraży o awans na mundial w Katarze zagra z Rosją
  • Spotkanie ze Sborną piłkarze Biało-czerwonych zagrają na wyjeździe
  • Zadowolenia z losowania nie ukrywał prezes PZPN

Kulesza ocenił losowanie par barażowych

Reprezentacja Polski w powszechnej opinii ominęła gigantów europejskiej piłki w losowaniu par barażowych. Mimo wszystko Sborna na pewno nie będzie łatwy rywalem. Chociaż zadowolenia z wyników losowania nie ukrywał sternik polskiej centrali.

– Jestem zadowolony. Wiem, że żaden rywal nie jest łatwy, ale mamy duże szanse. Cieszy to, że drugie spotkanie zagramy u siebie. Najpierw jednak musimy pokonać Rosję. Cieszymy się z wyników tego losowania – mówił Cezary Kulesza w rozmowie z TVP Sport.

Na pewno wiedziałem w końcówce, że Portugalia wpadnie na Włochów w drugiem meczu, więc tylko jeden z tych mocnych zespołów zagra na mistrzostwach świata. Jesteśmy zatem dobrej myśli – kontynuował prezes PZPN.

Nie wiem jeszcze, z kim zagramy drugie spotkanie, więc będziemy musieli poczekać, aby coś na ten temat powiedzieć. Czy zagramy na PGE Narodowym? Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja covidowa. W każdym razie są jeszcze inne stadiony jak stadion w Gdańsku, Wrocławiu, czy Stadion Śląski w Chorzowie – zakończył sternik polskiej piłki.

Czytaj więcej: Losowanie baraży MŚ 2022: reprezentacja Polski poznała rywali

Komentarze