Pomocnik sensacyjnie wróci do reprezentacji Polski? Probierz szuka rozwiązania

Michał Probierz niebawem ogłosi swoje powołania na marcowe baraże. Do reprezentacji Polski może wrócić Karol Linetty - donosi Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Karol Linetty
Obserwuj nas w
fot. Imago/ZUMA Wire Na zdjęciu: Karol Linetty
  • Reprezentacja Polski w marcu będzie walczyć o awans na Euro
  • Michał Probierz wciąż nie dokonał kluczowych wyborów, jeśli chodzi o powołania
  • Do kadry może wrócić Karol Linetty

Linetty z kolejną szansą? W Serie A wygląda dobrze

W marcu reprezentacja Polski rozegra baraże, które zadecydują o jej występie na tegorocznych Mistrzostwach Europy. W półfinale Biało-Czerwoni zmierzą się u siebie z Estonią. Jeśli ją pokonają, w finale czeka ją wyjazdowa rywalizacja ze zwycięzcą meczu Walia – Finlandia.

Michał Probierz intensywnie przygotowuje się do powołań, które zostaną ogłoszone już niebawem. Na niektórych pozycjach Polska ma kłopot bogactwa, a na innych takiego komfortu wyboru nie ma. Selekcjoner musi wytypować odpowiednich pomocników, którzy poprawią grę środka pola kadry narodowej.

W mediach pojawiają się sugestie, że sensacyjne powołanie otrzyma Jakub Kałuziński, który dobrze prezentuje się w Turcji. Tomasz Włodarczyk informuje natomiast, że do kadry może wrócić Karol Linetty, który regularnie gra w Serie A.

Karol Linetty powinien otrzymać powołanie do reprezentacji Polski?

Tak 58%
Nie 33%
Trudno powiedzieć 8%
36+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

Linetty ma na swoim koncie 47 występów w reprezentacji Polski. Na przestrzeni ostatnich lat był jednak głównie krytykowany. Kibice uważają, że nie daje drużynie praktycznie nic, a także nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Po raz ostatni dla kadry zagrał we wrześniu 2023 roku.

Zobacz również: Bułka znów ratuje Niceę! Polak obronił rzut karny [WIDEO]

Komentarze