Oświadczenie PZPN ws. afery z biletami. Wskazano winowajcę

PZPN wydał oficjalne oświadczenie ws. afery z biletami. Przypomnijmy, że związek wysłał do poszczególnych klubów darmowe wejściówki na mecz z Wyspami Owczymi dla najmłodszych kibiców reprezentacji Polski. Problem w tym, że niektóre z nich zostały w ostatniej chwili odwołane.

Cezary Kulesza
IMAGO / Mateusz Włodarczyk Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • PZPN wydał oficjalne oświadczenie ws. afery z biletami
  • Związek miał wysłać darmowe bilety na mecz z Wyspami Owczymi do poszczególnych klubów
  • Z okazji mieli skorzystać piłkarze drużyn młodzieżowych
  • W niektórych przypadkach PZPN złamał dane słowo

PZPN wydał oświadczenie ws. afery biletowej

PZPN jakiś czas temu rozpoczął akcję, która miała zapełnić PGE Narodowy na mecz z Wyspami Owczymi. W związku z tym do poszczególnych klubów w Polsce rozesłano propozycje darmowych biletów. Problem w tym, że ostatecznie nie wszyscy mogli z tego skorzystać. Poszkodowanych może być naprawdę wielu.

Między innymi Orzeł Wierzbica opublikował post za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Ten klub miał otrzymać 30 biletów na mecz Polska – Wyspy Owcze, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Obiecane wejściówki nie zostały wysłane, a o decyzji poinformowano w dniu spotkania. Więcej o tym można przeczytać tutaj: Kolejny cios wizerunkowy dla PZPN? Kością niezgody bilety

PZPN odniósł się do medialnych doniesień, stosując oświadczenie. W ramach rekompensaty poszkodowani zostaną zaproszeni na mecz z Mołdawią. W całej sytuacji ponoć zawiódł MZPN.

Oświadczenie PZPN:

Szanowni Państwo, Polski Związek Piłki Nożnej przekazał Mazowieckiemu Związkowi Piłki Nożnej wszystkie zamówione bilety na mecz z Wyspami Owczymi. W wyniku błędu MZPN część klubów została poszkodowana i nie otrzymała wejściówek na mecz.

Zdajemy sobie sprawę jak przykra jest to sytuacja dla najmłodszych kibiców reprezentacji Polski. Dlatego zarząd PZPN zaprosi na mecz z Mołdawią wszystkie kluby z woj. mazowieckiego, które pomimo wcześniejszego zapewnienia nie otrzymały biletów.

Komentarze