Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Lewandowski: Nie ma napiętej sytuacji w kadrze

Robert Lewandowski na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed starciami z Łotwą i Macedonią Północną pojawił się, będąc w wybornej dyspozycji, notując regularnie trafienia w Bundeslidze. W trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej kapitan Biało-czerwonych przekonywał, odnosząc się do słów prezesa Zbigniewa Bońka, że wszelkie jego wypowiedzi wynikają z tego, że zależy mu dobru zespołu.

Czytaj dalej…

Brzęczek: Chcemy strzelać więcej goli >>

– Najważniejsze dla nas w tym momencie jest zdobyć sześć punktów w dwóch najbliższych meczach. Jeśli będziemy grali tak, jaki mamy potencjał, to wszystko będzie dobrze – powiedział Lewandowski w trakcie spotkania z przedstawicielami mediów.

– Na pewno nie ma napiętej sytuacji w kadrze. Oczywiście, nie jesteśmy szczęśliwi z wyników w ostatnich meczach, ale w każdej sytuacji będzie ratował nas spokój. Wszystko zależy od nas i musimy się na tym skupić – zaznaczył snajper mistrzów Niemiec.

– Dla nas najważniejsze jest to, abyśmy skupili się na swojej grze i aby to rywale mieli trudniej grając z nami – dodał Lewandowski.

W ostatnim czasie bardzo dobre występy w szeregach Lokomotivu Moskwa notuje Grzegorz Krychowiak. Polski napastnik pozwolił sobie na kilka pochlebnych słów na temat środkowego pomocnika, będącego ostatnio wiodącą postacią swojej drużyny.

– Oglądając ostatnie spotkania Grześka, jakie długie sprinty robi, to naprawdę jestem pod wrażeniem – stwierdził “Lewy”.


Komentarze