Bielik bez powołania do kadry. Ekspert zdziwiony decyzją selekcjonera

Michał Probierz nie powołał Krystiana Bielika na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Taką decyzją selekcjonera jest zdziwiony komentator telewizji Eleven Sports - Tomasz Zieliński.

Krystian Bielik
Obserwuj nas w
IMAGO / Maurice van Steen Na zdjęciu: Krystian Bielik
  • Krystian Bielik pomimo regularnej gry nie otrzymał powołania
  • Pomocnik Brimingham City dobrze prezentuje się w Championship
  • Michał Probierz zamiast 25-latkowi zaufał innym zawodnikom

“Mam wrażenie, że ciągnie się jeszcze za nim ten występ z Francją”

Reprezentacja Polski rozpoczęła październikowe zgrupowanie, podczas którego zmierzy się z Wyspami Owczymi oraz Mołdawią w ramach eliminacji do EURO 2024. Na liście powołanych zabrakło m.in. Krystiana Bielika, co dziwiło ekspertów w programie “International Level” na kanale “Meczyki.pl”.

Dziwię się, że Michał Probierz nie powołał Krystiana Bielika. Jest zdrowy, gra praktycznie od deski do deski w Birmingham, które jest w czołówce Championship i pewnie będzie chciało awansować do Premier League – powiedział komentator “Eleven Sports”, Tomasz Zieliński.

On jest w absolutnej czołówce całej ligi, jeśli chodzi o przechwyty, odbiory i wślizgi. Mam wrażenie, że ciągnie się jeszcze za nim ten występ z Francją na mundialu, dlatego nikt po nim nie płacze – dodał dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, Maciej Łuczak.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze