Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak fot. Grzegorz Wajda

Krychowiak i Rybus przyjadą na zgrupowanie

Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus, którzy odnieśli urazy podczas ostatniego ligowego meczu Lokomotiwu Moskwa, przyjadą na zgrupowanie kadry z opóźnieniem -poinformował oficjalny serwis reprezentacji Polski.

Czytaj dalej…

Lokomotiw zremisował w niedzielę z FK Krasnodar 1:1. Jedynego gola dla stołecznej drużyny strzelił pomocnik biało-czerwonych.

Były piłkarz Sevilla FC, PSG i West Bromwich Albion doznał później wstrząśnienia mózgu i po wykonanych badaniach diagnostycznych w szpitalu została podjęta decyzja, że zawodnik może dołączyć do reprezentacji Polski. 29-letni pomocnik przez najbliższe dni będzie odpoczywał i nie weźmie udziału w treningach na boisku. Decyzja o ewentualnym występie przeciwko Izraelowi zapadnie po przylocie do Jerozolimy.

Rybus nie wystąpił z kolei w niedzielę z powodu urazu mięśniowego, odniesionego podczas rozgrzewki przedmeczowej. Wyniki badań diagnostycznych dają szanse na występ zawodnika przynajmniej w jednym meczu eliminacyjnym. Po przyjeździe do Warszawy przejdzie kolejne badania, a sztab medyczny dołoży wszelkich starań, aby zawodnik wrócił do treningu i był do dyspozycji selekcjonera przy ustalaniu składu.

Komentarze