Wyciekły wieści na temat terminu spotkania Kulesza-Santos

Reprezentacja Polski skompromitowała się w Tiranie w meczu z Albanią. Biało-czerwoni przegrali na Air Albania Stadium 0:2 i jednocześnie gromy spadły na selekcjonera Fernando Santosa. Dziennikarz Tomasz Włodarczyk przekazał dokładne informacje na temat terminu wtorkowe spotkania na szczycie z udziałem prezesa PZPN i Portugalczyka.

Cezary Kulesza
fot. Imago / Piotr Kucza / FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Tematem dnia we wtorek w środowisku piłkarskim będzie spotkanie prezesa PZPN z selekcjonerem
  • Dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl wskazał dokładny termin spotkania Fernando Santosa z Cezarym Kuleszą
  • Wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk po kilku miesiącach zostanie zwolniony przez Polski Związek Piłki Nożnej

Cezary Kulesza uderzy ręką w stół?

Reprezentacja Polski szanse na awans na mistrzostwa Europy ma wciąż, ale najpewniej wszystko rozstrzygnie się w barażach, które będą miały miejsce w marcu przyszłego roku.

Tymczasem dziennikarz Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przekazał dokładne wieści na temat terminu spotkania prezesa PZPN z selekcjonerem Fernando Santosem. Cezary Kulesza spotka się z Portugalczykiem we wtorek 12 września o godzinie 10:00. W związku z tym koło 12:00 można spodziewać się oficjalnego komunikatu na temat przyszłości trenera.

Wszystko wskazuje na to, że po sześciu spotkania w roli selekcjonera Biało-czerwonych, przygoda Fernando Santosa z reprezentacją Polski dobiega końca. Wpływ na to mają mieć porażki z Czechami (1:3), Mołdawią (2:3) i Albanią (0:2).

Kolejne spotkanie w ramach walki o awans na Euro polska drużyna rozegra w przyszłym miesiącu. Na wyjeździe zmierzy się z Wyspami Owczymi. Można spodziewać się, że w terminie rozegrania meczu warunki atmosferyczne nie będą sprzymierzeńcem reprezentacji Polski.

Czytaj więcej: Albańczycy rozmontowali Biało-czerwonych, Zieliński i Lewandowski kompletnie zawiedli [OCENY]

Komentarze