Klasa Walijczyków! Szef federacji pogratulował Polsce awansu

Reprezentacja Polski pokonała Walijczyków i awansowała na Mistrzostwa Europy. Szef tamtejszej federacji udał się po meczu do szatni Biało-Czerwonych, aby pogratulować rezultatu.

Reprezentacja Polski
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • Reprezentacja Polski pokonała Walię i awansowała na Mistrzostwa Europy
  • O rezultacie zadecydowały rzuty karne, lepiej wykonywane przez Biało-Czerwonych
  • Szef walijskiej federacji piłkarskiej pogratulował w szatni piłkarzom i Michałowi Probierzowi

Polska ma awans. Walia pokazała klasę

Reprezentacja Polski po bardzo emocjonującym i wyczerpującym meczu pokonała Walię, co pozwoliło jej wywalczyć awans na tegoroczne Mistrzostwa Europy. O wyniku zadecydowały dopiero rzuty karne. Zarówno regulaminowy czas gry, jak i dogrywka, zakończyły się bezbramkowym remisem. Biało-Czerwoni długo dawali się dominować Walijczykom, ale pod koniec spotkania to oni byli stroną przeważającą. Nie przełożyło się to natomiast na zdobycz bramkową.

Na murawie nie brakowało walki, determinacji i silnych emocji, które udzielały się piłkarzom, natomiast po ostatnim gwizdku Walijczycy okazali sporą klasę. Szef tamtejszej federacji piłkarskiej udał się do szatni Polaków, którzy świętowali awans, aby pogratulować zawodnikom oraz Michałowi Probierzowi udanego wyniku.

Reprezentacja Polski skupia się teraz na rywalizacji w fazie grupowej. Zmierzy się w niej z Francją, Holandią oraz Austrią.

Zobacz również: Lewandowski łączony z kilkoma klubami. Transfer stanie się faktem?

Komentarze