Poznaliśmy lokalizację meczu z Andorą

Piłkarze reprezentacji Polski
Piłkarze reprezentacji Polski Grzegorz Wajda

Poznaliśmy lokalizację pierwszego domowego spotkania reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku. Mecz z Andorą, który zaplanowany jest na 28 marca, odbędzie się na stadionie warszawskiej Legii.

Podział na grupy eliminacyjne poznaliśmy 7 grudnia podczas losowania, które odbyło się w Zurychu. Polska, która była losowania z drugiego koszyka, trafiła do grupy H razem z zespołami Anglii, Węgier, Albanii, Andory i San Marino.

Eliminacje do turnieju finałowego Katarze, w którym wezmą udział 32 reprezentacje, w strefie europejskiej rozpocznie się w marcu. Biało-czerwoni rywalizację rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Węgrami (25 marca w Budapeszcie). W kolejnych dniach zmierzą się w Warszawie ze wspomnianą Andorą (28 marca, godzin. 20:45) oraz na wyjeździe z Anglią (31 marca).

Kolejne spotkania odbędą się we wrześniu, październiku i listopadzie. Drugi mecz u siebie reprezentacja Polski rozegra 2 września przeciwko Albanii. Lokalizacja tego spotkania nie jest jednak jeszcze znana.

Komentarze