Twitter po meczu Węgry – Polska, czyli Sousa bohaterski rozwiązuje swoje problemy

Paulo Sousa

Reprezentacja Polski w debiucie w roli selekcjonera Paulo Sousy zremisowała 3:3 z Węgrami. Biało-czerwoni zaprezentowali w starciu z Madziarami dwa oblicza. Pierwsze paskudne, które trwało do 58 minuty. Polscy piłkarze odżyli, gdy na murawie pojawili się Kamil Jóźwiak i Krzysztof Piątek. Poniżej prezentujemy to, jak spotkanie na Twitterze oceniali dziennikarze.

Pierwsze opinie na popularnym portalu społecznościowym pojawiły się tuż po pojawieniu się składów na spotkanie. Nie ma co ukrywać, że obecność Michała Helika w wyjściowej jedenastce mogła zaskakiwać.

Piotr Majchrzak (Sport.pl)

Michał Pol (Kanał Sportowy)

Tomasz Urban (Eleven Sports)

Relacja z meczu Węgry – Polska

Pierwsza połowa nie była ciekawym widowiskiem i to nie tylko dlatego, że podopieczni Paulo Sousy nie byli w stanie zmusić rywali do obrony. Węgrzy radzili sobie w niej bardzo dobrze, a ponadto strzelili gola i na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką.

Piotr Dumanowski (Eleven Sports)

Michał Kołodziejczyk (Canal+)

Andrzej Twarowski (Canal+)

Ostatecznie reprezentacja Polski podzieliła się punktami po szalonym spotkaniu. Remis drużynie Paulo Sousy uratował Robert Lewandowski, notujący swojego 64. gola w drużynie narodowej.

Bartosz Adamski (2×45.info)